info
عکس ایستگاه اتوبوس بازار مرکزی میوه و سبزیجات
category

ایستگاه اتوبوس بازار مرکزی میوه و سبزیجات یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بازار مرکزی میوه و سبزیجات

ایستگاه اتوبوس بازار مرکزی میوه و سبزیجات (ایستگاه اتوبوس) در یزد و بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی میدان مرکزی میوه وتره بار یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بازار مرکزی میوه و سبزیجات یزد

در شهر یزد، ، ایستگاه اتوبوس بازار مرکزی میوه و سبزیجات یزد قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بازار مرکزی میوه و سبزیجات یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بازار مرکزی میوه و سبزیجات یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
ایستگاه‌های نزدیک به ایستگاه اتوبوس بازار مرکزی میوه و سبزیجات


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بازار مرکزی میوه و سبزیجات واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایگاه نظامی الغدیر
  بلوار دفاع مقدس، بلوار جعفرزاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بازار مرکزی میوه و سبزیجات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بازار مرکزی میوه و سبزیجات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بازار مرکزی میوه و سبزیجات ندارد.
  neshan logo