info
عکس ایستگاه اتوبوس شکوفه
category

ایستگاه اتوبوس شکوفه محله شکوفه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شکوفه

ایستگاه اتوبوس شکوفه (ایستگاه اتوبوس) در محله شکوفه تهران و خیابان ابن سینا واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله شکوفه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ یاس شکوفه و همچنین سینما ناهید، فروشگاه های زنجیره ای رهرو سیکلت شعبه 1 فروشگاه سرعت، ناهید، مجموعه تالارهای قصر گوهر و آزمایشگاه پاتوبیولوژی 17 شهریور قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو امیرکبیر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شکوفه تهران

ایستگاه اتوبوس شکوفه تهران در شهر تهران، محله شکوفه و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در امیرکبیر، 17 شهریور، ابن سینا، بین ارشاد و بوبرکه قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شکوفه تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو امیرکبیر است. همچنین آژانس یاران را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شکوفه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کفش ملی
  پیروزی، 17 شهریور، بین مجاهدین اسلام و شهید حسین قادری
 • ایستگاه اتوبوس کارگشایی
  ری، بین پرهیزکار و یوسف آبادی
 • ایستگاه اتوبوس دردار
  ری، بین ملاباقری و نعیمی سپهر
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان علوم اسلامی
  پیروزی، 17 شهریور، بین مجاهدین اسلام و شهید حسین قادری
 • ایستگاه اتوبوس شکوفه
  پیروزی، شکوفه، بین خوشرو و جباری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شکوفه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شکوفه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شکوفه ندارد.
  neshan logo