info
عکس ایستگاه اتوبوس سیزده آبان
category

ایستگاه اتوبوس سیزده آبان محله امیرآباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سیزده آبان

ایستگاه اتوبوس سیزده آبان (ایستگاه اتوبوس) در محله امیرآباد تهران و خیابان شهرداری واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و یک ایستگاه اتوبوس در محله امیرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جمعه بازار شیخ بهایی و همچنین بنیاد ایران شناسی، دبستان پسرانه غیردولتی نوید صالحین، خودپرداز بانک ملی، پارک آموزش طرح ترافیک شیخ بهائی و ایستگاه اتوبوس خیابان نهم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سیزده آبان تهران

ایستگاه اتوبوس سیزده آبان تهران در شهر تهران، محله امیرآباد و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید همت، شهدای دانشجو، شهرداری، بین شقایق و نیلوفر قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سیزده آبان تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس، بیمارستان واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سیزده آبان تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سیزده آبان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چمران
  ملاصدرا، بعد از گلشن
 • ایستگاه اتوبوس سازمان گوشت
  ملاصدرا، بین خوارزمی و شیخ بهائی
 • ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی
  شیخ بهائی، آیینه وند، نرسیده به شیراز
 • ایستگاه اتوبوس ایرانشناسی
  شیخ بهائی، نرسیده به ایرانشناسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سیزده آبان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سیزده آبان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سیزده آبان ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید همت، شهدای دانشجو، شهرداری، بین شقایق و نیلوفر
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo