info
عکس ایستگاه اتوبوس میرزا نصیر
category

ایستگاه اتوبوس میرزا نصیر محله خواجه عمید، اصفهان

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میرزا نصیر

ایستگاه اتوبوس میرزا نصیر (ایستگاه اتوبوس) در محله خواجه عمید اصفهان و خیابان جی غربی، پروین اعتصامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله خواجه عمید اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری شهید رجایی و همچنین آژانس مسافرتی بعثت، رستوران ته چین طلایی، فست فود ستاره شب، بیمه دانا و امامزاده اسحاق (ع) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میرزا نصیر اصفهان

در شهر اصفهان، محله خواجه عمید ، ایستگاه اتوبوس میرزا نصیر اصفهان قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در جی غربی، پروین اعتصامی قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میرزا نصیر اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس تالار واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میرزا نصیر اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میرزا نصیر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کاخ
  جی غربی، بین کاخ و کیوانیان
 • ایستگاه اتوبوس هنرستان
  خواجه عمید، شهید ملکوتی، تالار، بین علیمرادی و بوعلی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای خواجه عمید
  خواجه عمید، بین شهید جهانبانی و توحید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میرزا نصیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میرزا نصیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میرزا نصیر ندارد.
  neshan logo