info
عکس ایستگاه اتوبوس سه باندی
category

ایستگاه اتوبوس سه باندی محله کوی قائم، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه باندی

ایستگاه اتوبوس سه باندی (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی قائم کرج و بلوار آزادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله کوی قائم کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهر بازی خونه فرشته ها، موزه خصوصی و تخصصی تمبر یکتا و مجتمع تجاری چچلاس و همچنین زمین فوتبال پارک سه باندی، دوربین مداربسته هوشمندافزار آسیا، آژانس مسافرتی پرواز نقره ای، پت شاپ گوهردشت و نمایندگی دوربین مداربسته های لوک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه باندی کرج

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر کرج، ایستگاه اتوبوس سه باندی کرج است که در محله کوی قائم قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار آزادی قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف کرج، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سه باندی کرج عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس ملاصدرا قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه باندی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری
  بلوار جمهوری اسلامی، بین بیژن و میدان جمهوری اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس گلفروشی
  پل روحانی، بین دوم و بلوار مولانا
 • ایستگاه اتوبوس بین خ 5 و 6
  آزادی، بین ششم فاز 1 و پنجم فاز 2
 • ایستگاه اتوبوس سوم داریوش
  قائم - داریوش، بین قائم 3 و زبیدی
 • ایستگاه اتوبوس گلفروشی
  بلوار ماهان غربی، ارغوان، مهر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه باندی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه باندی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه باندی ندارد.
  neshan logo