info
عکس ایستگاه اتوبوس مهیار
category

ایستگاه اتوبوس مهیار محله باغ فیض، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مهیار

ایستگاه اتوبوس مهیار (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ فیض تهران و خیابان بیست و دوم بهمن واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و نه ایستگاه اتوبوس در محله باغ فیض تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آذر سورس و همچنین پمپ بنزین 257 باغ فیض، دبیرستان دخترانه فرهنگ، بازار روز میوه و تره بار، مجتمع نان فانتزی و سنتی محمدی و املاک مرادی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مهیار تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس مهیار تهران است که در محله باغ فیض قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بیست و دوم بهمن، بین احمدی و الهام است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مهیار تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس عدل واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مهیار تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مهیار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیست و دو بهمن
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بیست و دوم بهمن
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه صبح دوست
  بزرگراه حکیم، قهرودی، خجسته پور
 • ایستگاه اتوبوس بوستان باهنر
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، خجسته پور
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه اسکان
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، خجسته پور، بین مجتمع اسکان و طالبی
 • ایستگاه اتوبوس نیلوفر
  بزرگراه ستاری، خجسته پور، بین نیلوفر و سباء
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مهیار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مهیار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مهیار ندارد.
  neshan logo