info
عکس ایستگاه اتوبوس جم
category

ایستگاه اتوبوس جم محله قائم مقام - سنائی، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جم

ایستگاه اتوبوس جم (ایستگاه اتوبوس) در محله قائم مقام - سنائی تهران و خیابان مطهری واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله قائم مقام - سنائی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان جم و بلوک هبلکس رسپینا و همچنین فرادرس، شرکت سفرهای مارکوپولو، دکتر سلمان اسلامی، پلیس مهاجرت و گذرنامه تهران بزرگ و مرکز تصویربرداری پزشکی دکتر اطهری قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید مفتح (خط ۱)، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جم تهران

در شهر تهران، محله قائم مقام - سنائی ، ایستگاه اتوبوس جم تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در مطهری قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس جم تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو هفت تیر در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ایران کار قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس جم تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ملایری پور
  سهروردی جنوبی، ملایری پور
 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  میرزای شیرازی
 • ایستگاه اتوبوس تختی
  بهشتی، بین پارسا و قنبرزاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جم ندارد.
  neshan logo