info
عکس ایستگاه اتوبوس پل صابونی
category

ایستگاه اتوبوس پل صابونی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پل صابونی

ایستگاه اتوبوس پل صابونی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان عطار نیشابوری واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه پدر، لوازم یدکی موتورسیکلت میرحاج، باشگاه بدنسازی کربن، آموزشگاه زبان کسری و پارک هشتم شهریور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل صابونی اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس پل صابونی اصفهان، شهر اصفهان، محله عسگریه است. این ایستگاه اتوبوس در عطار نیشابوری، بین میدان شهید فهمیده و ارشاد قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پل صابونی اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

تاکسی تلفنی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پل صابونی اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل صابونی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان مکتبی
  پروین اعتصامی، بین سراج و فجر 3
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 10
  شیخ طوسی غربی، بین گلشن و شهید حسن میرزایی
 • ایستگاه اتوبوس پل آزادگان
  عطار نیشابوری، پروین اعتصامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل صابونی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل صابونی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل صابونی ندارد.
  neshan logo