info
عکس ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (شیرازی)
category

ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (شیرازی) محله حرم مطهر رضوی، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (شیرازی)

ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (شیرازی) (ایستگاه اتوبوس) در محله حرم مطهر رضوی مشهد و خیابان ایت الله خزعلی 4 - بازارچه سراب، ایت الله خزعلی، آیت الله واعظ طبسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله حرم مطهر رضوی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی کودکان، حرم مطهر امام رضا، نقاره خانه، مجموعه موزه های آستان قدس رضوی و پاساژ فیروزه و همچنین ساعت آفتابی حرم، پارکینگ شماره یک حرم مطهر، مهمانسرای غدیر شماره دو، دارالشفا و صحن غدیر قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های اتوبوس خوب این منطقه می‌باشد.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (شیرازی) مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (شیرازی) مشهد است که در محله حرم مطهر رضوی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در ایت الله خزعلی 4 - بازارچه سراب، ایت الله خزعلی، آیت الله واعظ طبسی قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (شیرازی) مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ابوذر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (شیرازی)

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  قاسم
  دوشنبه 16 بهمن ماه 1402

  نزدیکترین ایستگاه به درب حرم مطهر رضوی علیه السلام

  4
 • avatar
  صدرا
  یکشنبه 21 خرداد ماه 1402

  هرکس دلش می‌خواست از حرم بره شهدا خط ۵۰ رو از سمت بست شیرازی بره بیرون


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حرم مطهر (شیرازی) واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اداره بیمه
  شهید هاشمی نژاد، بین هاشمی نژاد 6 و 7
 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهیدهاشمی‌نژاد
  شهید هاشمی نژاد
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهدا
  شهید هاشمی نژاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (شیرازی) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (شیرازی) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (شیرازی) ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، ایت الله خزعلی 4 - بازارچه سراب، ایت الله خزعلی، آیت الله واعظ طبسی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo