info
عکس ایستگاه اتوبوس انتهای شهید مفتح
category

ایستگاه اتوبوس انتهای شهید مفتح (محله حسین آباد، مشهد)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس انتهای شهید مفتح

موقعیت ایستگاه اتوبوس انتهای شهید مفتح در محله حسین آباد مشهد را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس انتهای شهید مفتح (ایستگاه اتوبوس) در محله حسین آباد مشهد و کنارگذر بزرگراه بابانظر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و چهار ایستگاه اتوبوس در محله حسین آباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ گاز CNG گلشور، ایستگاه اتوبوس انتهای شهید مفتح، مشهد ایربگ، زمین روباز چمن و کارواش آس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس انتهای شهید مفتح

در شهر مشهد، محله حسین آباد کنارگذر بزرگراه بابانظر، ایستگاه اتوبوس انتهای شهید مفتح قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه بابانظر، تقاطع بلوار مفتح می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس انتهای شهید مفتح عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس تاج محل را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس انتهای شهید مفتح، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده انتهای شهید مفتح واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهید مفتح
  بلوار نبوت، بین امت 31 و میدان شهید مفتح
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای مهر آباد
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 06 خرداد ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس انتهای شهید مفتح اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: شنبه 06 خرداد ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس انتهای شهید مفتح

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   کاربر نشان
   سه شنبه 02 خرداد ماه 1402

   خط35خیلی دیرمیاد

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس انتهای شهید مفتح در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس انتهای شهید مفتح ندارد.
  location استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه بابانظر، تقاطع بلوار مفتح
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo