info
عکس ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی 11
category

ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی 11 محله کوشش، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی 11

ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی 11 (ایستگاه اتوبوس) در محله کوشش مشهد و بلوار جمهوری اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله کوشش مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی توس واشر و همچنین لنت ترمز ریحانی، پمپ بنزین جایگاه ۱۰۱ شهیری، فارم ماشین، نمایندگی ایران خودرو بیک خراسانی و فروشگاه حلوایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی 11 مشهد

ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی 11 مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله کوشش پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار جمهوری اسلامی، بین جمهوری اسلامی 11 و شهید خبیری واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی 11 مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو بسیج در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی 11 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی 11

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  یکشنبه 02 اردیبهشت ماه 1403

  نیمکت نداره

 • avatar
  امیرعلی پیله ور بیرجندی
  چهارشنبه 25 بهمن ماه 1402

  صندلی نداره برای نشستن باید تا موقعی که اتوبوس بیاد وایستیم

 • avatar
  کاربر نشان
  سه شنبه 01 اسفند ماه 1402

  اتوبوس دیر میادجا برای نشستن و سقف در زمان بارندگی نداره

 • avatar
  کاربر نشان
  سه شنبه 16 آبان ماه 1402

  نبود ایستگاه مناسب


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جمهوری اسلامی 11 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فدائیان اسلام 17
  بلوار فداییان اسلام، بین نسترن و بلوار کوشش
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای پروین اعتصامی
  پروین اعتصامی، بین پروین اعتصامی 37 و 39
 • ایستگاه اتوبوس پایانه امام رضا
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس کوشش 4
  بلوار کوشش، بین کوشش 2 و 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 02 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی 11 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 02 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی 11 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی 11 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار جمهوری اسلامی، بین جمهوری اسلامی 11 و شهید خبیری
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo