info
عکس فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه
category

فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه محله آیت الله غفاری، اراک

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه

فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله آیت الله غفاری اراک و خیابان کاروان 10 واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه زنجیره‌ای در محله آیت الله غفاری اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا سه سوت، داروخانه شبانه روزی دکتر داوری، کلینیک پرندگان دکتر میلانی، نمایندگی مرکزی بوتان نورالله حیدری و بانک رفاه قرار گرفته است.

درباره فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه اراک

فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه اراک در شهر اراک، محله ۷، واقع شده است. فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه اراک یکی از فروشگاه‌های خوب محله ۷ به حساب می‌آید. فروشگاه زنجیره‌ای محسن، فروشگاه زنجیره ای مینو مارت و فروشگاه افق کوروش فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه اراک برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه اراک را انتخاب کنید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس شیخ طبرسی قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه اراک مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه اراک دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه واقع شده‌اند:

 • فروشگاه زنجیره‌ای محسن
  محسنی، شیخ فضل الله نوری، بین گذر چهارسوق بازار و آیت‌الله سلطان
 • فروشگاه زنجیره ای مینو مارت
  بلوار آیت الله غفاری، سعدی
 • فروشگاه افق کوروش
  محسنی، آیت الله سلطان، بین امین و آیت‌الله سلطان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه ندارد.
  neshan logo