info
عکس ایستگاه اتوبوس مجموعه رازی
category

ایستگاه اتوبوس مجموعه رازی محله مخصوص، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجموعه رازی

ایستگاه اتوبوس مجموعه رازی (ایستگاه اتوبوس) در محله مخصوص تهران و خیابان قزوین واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله مخصوص تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی چشم فارابی، موزه تاریخ روانپزشکی روزبه و بورس پیچ و مهره الزهرا و همچنین تدارکات صنعتی پیچ تهران، تعمیرگاه هیدرولیک سعید، مسجد توتونچی، زمین فوتبال و هایپر بکسل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجموعه رازی تهران

ایستگاه اتوبوس مجموعه رازی تهران در شهر تهران، محله مخصوص و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به قزوین، بین شیری و غفاری بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مجموعه رازی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو هلال احمر قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس پل تاکسی قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مجموعه رازی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجموعه رازی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس عباسی
  هلال احمر، بین هاشمیان و شیخ محمد علی
 • ایستگاه اتوبوس شهید مدرس
  ولیعصر، بین مدرس و وحدت
 • ایستگاه اتوبوس پل امیربهادر
  ولیعصر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجموعه رازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجموعه رازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجموعه رازی ندارد.
  neshan logo