عکس ایستگاه اتوبوس شهيد زلالي
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس شهيد زلالي (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، ابوالحسن اصفهانی، بین جلالی و زلالی

موقعیت ایستگاه اتوبوس شهيد زلالي اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس شهيد زلالي (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان ابوالحسن اصفهانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند کانون بازی و خلاقیت بازیما و مجتمع تجاری مسعود 3 و همچنین کلینیک تخصصی مهراد، آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی پیمونه (آموزشگاه پیمونه)، غذای بیرون بر جم، داروخانه دکتر حجتی و سوپر مارکت شاندیز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهيد زلالي

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس شهيد زلالي است که در خیابان ابوالحسن اصفهانی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در ابوالحسن اصفهانی، بین جلالی و زلالی واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شهيد زلالي عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین تاکسی دنا را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، ابوالحسن اصفهانی، بین جلالی و زلالی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهيد زلالي واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهار راه آبشار
  آبشار اول، تقاطع امام سجاد
 • ایستگاه اتوبوس نشاط
  هشت بهشت غربی، بین 8 و 6
 • ایستگاه اتوبوس ابتداي خواجو
  چهارباغ خواجو، بین میدان خواجو و شهدای خواجو
 • ایستگاه اتوبوس خيابان عافيت
  چهارباغ خواجو، بین مسجد صدر و قطام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهيد زلالي اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهيد زلالي در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهيد زلالي ندارد.
  neshan logo