info
عکس ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش
category

ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش محله شیشه گری - مقر، شیراز

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش

ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش (ایستگاه اتوبوس) در محله شیشه گری - مقر شیراز و خیابان شهید مفتح واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله شیشه گری - مقر شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان قلب الزهرا و همچنین رضا برگر، اداره آموزش و پرورش ناحیه 3، قنادی جوانمردی، دبیرستان شهید محمد تقی دستغیب و نوشت افزار ایران تحریر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش شیراز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز، ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش شیراز است که در محله شیشه گری - مقر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار سیبویه، شهید مفتح قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش شیراز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شیراز بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آموزش و پرورش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بازارچه پیمان
  بلوار ارتش، بین پیمان و صدق گو
 • ایستگاه اتوبوس پارک مروارید
  بلوار دلاوران بسیج، بین 25 و دلاوران بسیج 28
 • ایستگاه اتوبوس حضرتی
  بلوار سیبویه، حضرتی، حضرتی 15
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش ندارد.
  neshan logo