info
عکس ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رفت
category

ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رفت محله جهانگیری، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رفت

ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رفت (ایستگاه اتوبوس) در محله جهانگیری اراک و خیابان میرزا حسن آشتیانی، بلال حبشی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله جهانگیری اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جایگاه سوخت حدیث، فروشگاه تعاون، پمپ گاز LPG سید، کانون فرهنگی هنری بقیه الله (عج) مسجد الزهرا و فروشگاه لوازم خانگی گرگوندی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رفت اراک

در شهر اراک، محله آرامستان ، ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رفت اراک قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به میرزا حسن آشتیانی، بلال حبشی بروید. ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رفت اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس شبانه روزی تختی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رفت اراک، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پمپ بنزین رفت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جهاد وسط
  میرزای شیرازی شمالی، جهاد - زارعی، بین مجتبی جودکی و روحی
 • ایستگاه اتوبوس بازار دوم
  خیابان شهدا، نرسیده به بنی جمالی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای جهاد
  میرزای شیرازی شمالی، جهاد - زارعی، تقاطع قاضی طباطبایی
 • ایستگاه اتوبوس آل احمد
  داوران، بین صالحی و آل محمد
 • ایستگاه اتوبوس کوچه علی بیگی
  داوران، بین احمد کریمی و اسماعیل علی بیگی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رفت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رفت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رفت ندارد.
  neshan logo