info
عکس بازار صاحب الامر
category

بازار صاحب الامر محله صاحب الامر، تبریز

بازار و مرکز خرید
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بازار صاحب الامر

بازار صاحب الامر (بازار و مرکز خرید) در محله صاحب الامر تبریز و بزرگراه چایکنار - آزادگان، خبرنگار واقع شده است. این مجتمع یکی از چهار بازار و مرکز خرید در محله صاحب الامر تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه مشروطه تبریز و بازار بزرگ تبریز و همچنین درب شتربان، سامان میدانی، فروشگاه یراق آلات کابینت پاشا ، بازارچه دوه چی و بازرگانی لوازم خانگی گلسار قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده بازار صاحب الامر واقع شده‌اند:

 • پاساژ الکترونیک
  شریعتی شمالی، شهید محققی غربی
 • مرکز خرید ملت
  شریعتی شمالی، شهید محققی غربی
 • پاساژ مهران
 • پاساژ مروارید
  مشکات
 • آذر گره
  جمهوری اسلامی، بعد از مدیر شهلا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نغمه (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بازار صاحب الامر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بازار صاحب الامر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازار صاحب الامر ندارد.
  neshan logo