عکس ایستگاه اتوبوس شاهد
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس شاهد (محله تهرانپارس شرقی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار شاهد، ناهیدی - جشنواره، بین اشرفی گودرزی و محمدی

موقعیت ایستگاه اتوبوس شاهد در محله تهرانپارس شرقی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس شاهد (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانپارس شرقی تهران و خیابان ناهیدی - جشنواره واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله تهرانپارس شرقی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سفره خانه کلبه چوبی، داروخانه دکتر اسدی، گلستان گلفام، تضمین بار و نان شیرینی ملکی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شاهد

آدرس ایستگاه اتوبوس شاهد، شهر تهران، محله تهرانپارس شرقی خیابان ناهیدی - جشنواره است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار شاهد، ناهیدی - جشنواره، بین اشرفی گودرزی و محمدی بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شاهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو تهرانپارس قرار دارد. آژانس جشنواره هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شاهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار شاهد، ناهیدی - جشنواره، بین اشرفی گودرزی و محمدی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شاهد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کیمیدارو
  دماوند
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه اشراق
  بلوار خوشوقت، ناهیدی - جشنواره، بین میرزازاده و تاگور
 • ایستگاه اتوبوس ناحیه یک
  بلوار شاهد، پروین
 • ایستگاه اتوبوس شاهد چهار
  بلوار شاهد، بین شاهد چهارم و بزرگراه شهید سلیمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شاهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شاهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شاهد ندارد.
  neshan logo