info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه اشراق
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه اشراق محله تهرانپارس غربی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه اشراق

ایستگاه اتوبوس چهارراه اشراق (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان ناهیدی - جشنواره واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و چهار ایستگاه اتوبوس در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پارسیان و همچنین رستوران سفره خانه سنتی کلبه چوبی، دبیرستان پسرانه دکتر علی شریعتی، کفش پاما، مجتمع مسکونی زرتشتیان رستم باغ و مسجد ابا عبدالله الحسین (ع) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو تهرانپارس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه اشراق تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس چهارراه اشراق تهران است که در محله تهرانپارس غربی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار خوشوقت، ناهیدی - جشنواره، بین میرزازاده و تاگور واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهارراه اشراق تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو تهرانپارس قرار گرفته است. همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی مهران را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارراه اشراق تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه اشراق واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس عادل
  بزرگراه باقری، زفرقندی (196 غربی)
 • ایستگاه اتوبوس فلکه اول
  بلوار خوشوقت، بین میدان قمر بنی هاشم و 146
 • ایستگاه اتوبوس رشید
  بزرگراه باقری، فرجام شرقی، بین پل فرجام و گلشنی 117
 • ایستگاه اتوبوس فلکه سوم
  فلکه سجادیه (سوم تهرانپارس)، بین بلوار خوشوقت و زفرقندی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه اشراق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه اشراق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه اشراق ندارد.
  location استان تهران، تهران، بلوار خوشوقت، ناهیدی - جشنواره، بین میرزازاده و تاگور
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo