عکس ایستگاه اتوبوس رشید
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس رشید (محله تهرانپارس غربی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه باقری، فرجام شرقی، نرسیده به باغدار نیا

موقعیت ایستگاه اتوبوس رشید در محله تهرانپارس غربی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس رشید (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان فرجام شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و چهار ایستگاه اتوبوس در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان جامع بانوان آرش و بامیکا تهرانپارس و همچنین رستوران ایتالیایی لیدو، آشپزخانه ایرانی مزعفر، آتلیه فرزند پاک، کلینیک دامپزشکی پارس و اپتومتری و عینک تیارا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس رشید

ایستگاه اتوبوس رشید یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله تهرانپارس غربی خیابان فرجام شرقی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه باقری، فرجام شرقی، نرسیده به باغدار نیا است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس رشید عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهيد باقری قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس 102 واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه باقری، فرجام شرقی، نرسیده به باغدار نیا


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده رشید واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سراج
  بزرگراه باقری، فرجام غربی، مظفری نیا، تقاطع عبادی
 • ایستگاه اتوبوس عادل
  بزرگراه باقری، زفرقندی (196 غربی)
 • ایستگاه اتوبوس رشید
  بزرگراه باقری، امیری طائمه (142)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس رشید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس رشید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس رشید ندارد.
  neshan logo