info
عکس ایستگاه اتوبوس سپه
category

ایستگاه اتوبوس سپه (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سپه

ایستگاه اتوبوس سپه (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان حکیم واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سرزمین شادی‌ها، مرکز پژوهشی آموزشی درمانی المهدی، بازار قیصریه، موزه عصارخانه شاهی و بازار مسگرها و همچنین پارکینگ حکیم، کافه مس و قالی، بازار بزرگ حکیم، موزه تاریخ طبیعی و حیات وحش اصفهان و بریانی گلستان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو امام حسين، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سپه اصفهان

ایستگاه اتوبوس سپه اصفهان در شهر اصفهان، محله بازار و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس حکیم، بین کازرونی و استانداری می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سپه اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو تختي قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس ستاره آسمان واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سپه اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سپه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهار راه شکر شکن
  نشاط، بین آقا علی بابا و دانشور
 • ایستگاه اتوبوس بيت الحسين
  نشاط، بین حمام گلی و شهید رضا بحرینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سپه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سپه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سپه ندارد.
  neshan logo