info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک آزادگان
category

ایستگاه اتوبوس پارک آزادگان محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک آزادگان

ایستگاه اتوبوس پارک آزادگان (ایستگاه اتوبوس) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و خیابان برازنده واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان آزادگان، مرکز تخصصی طب کار ستایش کار، دایا سرور، شرکت کوه نور و مدرسه کسب و کار مشاوران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک آزادگان تهران

ایستگاه اتوبوس پارک آزادگان تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله نیلوفر - شهید قندی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید سلیمانی، برازنده قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پارک آزادگان تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین اطلس را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پارک آزادگان تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک آزادگان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هویزه
  سهروردی شمالی، بین کوروش و متحیر
 • ایستگاه اتوبوس بی سیم
  شریعتی، بین قندی و اشراقی
 • ایستگاه اتوبوس سید خندان
  شریعتی، نرسیده به هوشیار
 • ایستگاه اتوبوس خرمشهر
  سهروردی شمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک آزادگان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک آزادگان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک آزادگان ندارد.
  neshan logo