info
عکس ایستگاه اتوبوس هویزه
category

ایستگاه اتوبوس هویزه محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هویزه

ایستگاه اتوبوس هویزه (ایستگاه اتوبوس) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و خیابان سهروردی شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ کوروش و همچنین رستوران البرز، اداره تامین اجتماعی شعبه 9، کافه محیط، فلایتیو و گارانتی حامی خدمات رایانه و همراه پارت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو سهروردی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هویزه تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس هویزه تهران، شهر تهران، محله نیلوفر - شهید قندی است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به سهروردی شمالی، بین کوروش و متحیر بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس هویزه تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو سهروردی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. آژانس دارکوب هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس هویزه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هویزه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سیدخندان
  سهروردی شمالی، میرمطهری
 • ایستگاه اتوبوس سیدخندان آزادی
  سهروردی شمالی، میرمطهری
 • ایستگاه اتوبوس سید خندان پایانه امام خمینی
  سهروردی شمالی، میرمطهری
 • ایستگاه اتوبوس کیهان
  بهشتی، پارسا( علی اکبری)، بین شمشیرپناه و میرزایی زینالی
 • ایستگاه اتوبوس کلانتری سوار
  مطهری، بین صبا و شیوا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هویزه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هویزه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هویزه ندارد.
  neshan logo