info
عکس ایستگاه اتوبوس بهشت مادران
category

ایستگاه اتوبوس بهشت مادران محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهشت مادران

ایستگاه اتوبوس بهشت مادران (ایستگاه اتوبوس) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و بزرگراه شهید سلیمانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی حسینیه توحید و ولایت، شرکت روستر، مرکز تخصصی طب کار ستایش کار، دایا سرور و سوپر میوه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهشت مادران تهران

ایستگاه اتوبوس بهشت مادران تهران در شهر تهران، محله نیلوفر - شهید قندی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید سلیمانی واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بهشت مادران تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید اطلس را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بهشت مادران تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهشت مادران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بی سیم
  شریعتی، بین قندی و اشراقی
 • ایستگاه اتوبوس سید خندان
  شریعتی، نرسیده به هوشیار
 • ایستگاه اتوبوس خرمشهر
  سهروردی شمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهشت مادران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهشت مادران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهشت مادران ندارد.
  neshan logo