info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار ثامن
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار ثامن محله انقلاب، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار ثامن

ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار ثامن (ایستگاه اتوبوس) در محله انقلاب مشهد و خیابان کنارگذر شهید سلیمانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و یک ایستگاه اتوبوس در محله انقلاب مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی هتل و مجتمع تجاری تفریحی ثابت و همچنین پمپ بنزین مالدار، اغذیه آرین، سوپر مارکت صدف، مسجد امام حسن عسکری و طباخی معین الرضا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار ثامن مشهد

در شهر مشهد، محله انقلاب ، ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار ثامن مشهد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شهید سلیمانی، بین میدان سلام و بزرگراه شهید قاسم سلیمانی قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار ثامن مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار ثامن مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای بلوار ثامن واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ثامن 6
  بلوار شهید اصلانی، بلوار ثامن، بین سحر و میدان ثامن
 • ایستگاه اتوبوس هواشناسی
  شهید سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس ثامن 5
  بلوار شهید اصلانی، بلوار ثامن
 • ایستگاه اتوبوس شهید قاسمی 23
  بلوار شهید اصلانی، اصلانی 70، ثامن 2، بین بهارستان 12 و قاسمی 25
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 22 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار ثامن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 22 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار ثامن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار ثامن ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، شهید سلیمانی، بین میدان سلام و بزرگراه شهید قاسم سلیمانی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo