info
عکس ایستگاه اتوبوس کفایی
category

ایستگاه اتوبوس کفایی محله بهشت، مشهد

ایستگاه اتوبوس
4.3
3 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کفایی

ایستگاه اتوبوس کفایی (ایستگاه اتوبوس) در محله بهشت مشهد و خیابان دانشگاه واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله بهشت مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شمس الشموس (550 ارتش) و مجتمع تجاری زیست خاور و همچنین کافه نون، انتشارات امام، تالار ابن سینا، پایگاه اهدا خون امام رضا (ع) و قنادی طباطبائی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شریعتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کفایی مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس کفایی مشهد، شهر مشهد، محله بهشت است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به دانشگاه، بین دانشگاه 21 و کفایی بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کفایی مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شریعتی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی دانشجو قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کفایی مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کفایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار شهید مدرس
  چمران، بین بلوار مدرس و چمران 3
 • ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی 17
  کوهسنگی، کوهسنگی 10، بهشتی 17، بین حاجی آباد 6 و 8
 • ایستگاه اتوبوس شهید چمران 6
  چمران، بین چمران 8 و 10
 • ایستگاه اتوبوس خیابان پاسداران
  چمران، پاسداران، بین پاسداران 6 و 8
 • ایستگاه اتوبوس سه راه شهید چمران
  چمران، پاسداران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط طبری (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کفایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کفایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کفایی ندارد.
  neshan logo