info
عکس ایستگاه اتوبوس امام حسین
category

ایستگاه اتوبوس امام حسین اصفهان

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امام حسین

ایستگاه اتوبوس امام حسین (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان خواجه عمید واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی هنرستان پسرانه علی بن موسی الرضا (ع)، بهارستان 2، نانوایی لواش، بوستان تالار پارک شهدای ملکوتی و برق جهانبخش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امام حسین اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس امام حسین اصفهان است که در محله ملاصدرا قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در خواجه عمید، بین مهر و نسیم قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس امام حسین اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس امام حسین اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امام حسین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلها
  شهید آقابابایی، بعد از گلها 1
 • ایستگاه اتوبوس امامزاده
  بزرگراه شهید آقابابایی، شهید داوود دهاتی، اطشاران، بین مهر چهارم و سپهر
 • ایستگاه اتوبوس میدان فتح
  خواجه عمید، بین حکیم شفایی سوم و میدان فتح
 • ایستگاه اتوبوس آزادگان
  شهروند، بین شهید اکبر موذنی و مطهری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امام حسین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امام حسین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امام حسین ندارد.
  neshan logo