عکس بانک صادرات
مشاهده در نقشه نشان
category

بانک صادرات (محله تهرانپارس غربی، تهران)

بانک
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار خوشوقت، بین فراهانی و آقابزرگی

موقعیت بانک صادرات در محله تهرانپارس غربی تهران را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

بانک صادرات (بانک) در محله تهرانپارس غربی تهران و بلوار خوشوقت واقع شده است. این مکان یکی از سی و هفت بانک در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند درمانگاه ایران و بازارچه دامون و همچنین رستوران بابک بریانک، پت شاپ سنتر، بانک ملی، دفتر اسناد رسمی ۴۳ تهران و بوستان گلپر تهرانپارس قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک صادرات

بانک صادرات در شهر تهران، محله تهرانپارس غربی بلوار خوشوقت قرار گرفته است. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان می‌توانید با شماره تلفن بانک صادرات 02177379697 تماس بگیرید. یکی از بانک‌های خوب محله تهرانپارس غربی، بانک صادرات است. بانک ملی شعبه قنات کوثر، بانک ایران زمین و بانک پارسبان بانک‌های دیگری هستند که در محدوده این بانک قرار دارند. خودپرداز این بانک هم فعال است و شما می‌توانید از خدمات آن استفاده کنید.

چطور به بانک صادرات برویم؟

رفتن به این بانک با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی راحت است. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانک صادرات ایستگاه اتوبوس استخر می‌باشد.

اپلیکیشن نشان بهترین مسیر رسیدن به این بانک را به شما نشان می‌دهد. البته اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. مواردی چون آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک، اطلاعاتی هستند که نشان در اختیار شما می‌گذارد. به یاد داشته باشید اگر به بانک صادرات مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

ما در ادامه، برای راحتی شما اطلاعات دقیق بانک صادرات را قرار داده‌ایم. همچنین در ادامه سایر بانک‌ها و خودپردازهای محدوده این بانک را مشاهده می‌کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار خوشوقت، بین فراهانی و آقابزرگی

تلفن تماس: 02177379697

وب‌سایت رسمی: bsi.ir


سایر بانک‌های که در محدوده بانک صادرات واقع شده‌اند:

 • بانک ملی شعبه قنات کوثر
  بزرگراه باقری، مطهری، بین سلماسی و دوم مرکزی
 • بانک ایران زمین
  بلوار خوشوقت، بین آقابزرگی و برزویی
 • بانک پارسبان
  (3.0)
  بلوار شاهد، فرهمند پارسا
 • بانک ملت شعبه فلکه سوم تهرانپارس
  (3.0)
  بلوار خوشوقت، بین رعنایی و احسانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط افشین (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک صادرات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  بانک خودپرداز

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد بانک صادرات

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   فرهاد
   شنبه 15 خرداد ماه 1400

   بانک محیط خوبی ندارد و شلوغ است و کارمندان سرعت عمل خوبی دارد و به کارها سریع رسیدگی می کنند

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک صادرات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک صادرات ندارد.
  neshan logo