info
عکس ایستگاه اتوبوس باشگاه فرمانیه
category

ایستگاه اتوبوس باشگاه فرمانیه محله دیباجی - فرمانیه، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس باشگاه فرمانیه

ایستگاه اتوبوس باشگاه فرمانیه (ایستگاه اتوبوس) در محله دیباجی - فرمانیه تهران و خیابان پاسداران، لواسانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله دیباجی - فرمانیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فرمانیه و بام برند سنتر و همچنین دکتر محمد علی اکبری، رستوران سرای علا، مسکن وفا، آزمایشگاه پاتوبیولوژی فردا و کلینیک دامپزشکی فرمانیه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس باشگاه فرمانیه تهران

ایستگاه اتوبوس باشگاه فرمانیه تهران در شهر تهران، محله دیباجی - فرمانیه و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در پاسداران، لواسانی واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس باشگاه فرمانیه تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

تاکسی تلفنی چارلی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس باشگاه فرمانیه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده باشگاه فرمانیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کامرانیه
  لواسانی
 • ایستگاه اتوبوس پارک نیاوران
  باهنر، پاسداران
 • ایستگاه اتوبوس اختیاریه
  بزرگراه صدر، مریم
 • ایستگاه اتوبوس نارنجستان هفتم
  جهانبخش نژاد، بین نرگس و بدیعی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس باشگاه فرمانیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس باشگاه فرمانیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس باشگاه فرمانیه ندارد.
  neshan logo