info
عکس ایستگاه اتوبوس باشگاه فرمانیه
category

ایستگاه اتوبوس باشگاه فرمانیه (محله دیباجی - فرمانیه، تهران)

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس باشگاه فرمانیه

موقعیت ایستگاه اتوبوس باشگاه فرمانیه در محله دیباجی - فرمانیه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس باشگاه فرمانیه (ایستگاه اتوبوس) در محله دیباجی - فرمانیه تهران و خیابان لواسانی، بین نرگس و سیمین دخت واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله دیباجی - فرمانیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فرمانیه و بام برند سنتر و همچنین قهوه لمیز شعبه فرمانیه، آزمایشگاه پاتوبیولوژی فردا، دکتر محمد علی اکبری، رستوران سرای علا و مسکن وفا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس باشگاه فرمانیه

ایستگاه اتوبوس باشگاه فرمانیه در شهر تهران، محله دیباجی - فرمانیه و خیابان لواسانی، بین نرگس و سیمین دخت قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در لواسانی، بین نرگس و سیمین دخت واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس باشگاه فرمانیه عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

تاکسی تلفنی چارلی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس باشگاه فرمانیه مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده باشگاه فرمانیه واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس باشگاه فرمانیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس باشگاه فرمانیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس باشگاه فرمانیه ندارد.
neshan logo