info
عکس خودپرداز بانک سپه
category

خودپرداز بانک سپه محله آزاد شهر، یزد

درباره‌ی خودپرداز بانک سپه

خودپرداز بانک سپه (خودپرداز) در محله آزاد شهر یزد و خیابان قائم مقام فراهانی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این دستگاه خودپرداز یکی از بیست و یک خودپرداز در محله آزاد شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی کودک آبنبات چوبی و مجتمع تجاری اداری تفریحی خلیج فارس و همچنین مجتمع زنجیره ای خلیج فارس، دفتر فنی و لوازم التحریر آفتاب، پیتزا و ساندویچ دردانه، فروشگاه هاشمی نسب و فروشگاه زنجیره ای خلیج فارس قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز بانک سپه واقع شده‌اند:

 • عابر بانک ملی
  شهید دهقان، بین جمهوری اسلامی و وحدت
 • خودپرداز بانک گردشگری
  بلوار واعظ، جمهوری اسلامی، بین شماره 7 جمهوری اسلامی و شماره 9 جمهوری اسلامی
 • خودپرداز بانک سپه - سنگبری زارع
  شهید دهقان، 17 شهریور، نرسیده به خیابان بهار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط دانش پژوه (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز بانک سپه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز بانک سپه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز بانک سپه ندارد.
  location استان یزد، یزد، بلوار آزادشهر، قائم مقام فراهانی، بین شماره 10 امیرکبیر و بن بست 12 امیرکبیر
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo