info
عکس ایستگاه اتوبوس اسلام پناه رسالت مطهری
category

ایستگاه اتوبوس اسلام پناه رسالت مطهری محله فدک، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اسلام پناه رسالت مطهری

ایستگاه اتوبوس اسلام پناه رسالت مطهری (ایستگاه اتوبوس) در محله فدک تهران و بزرگراه شهید سلیمانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله فدک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار موبایل رسالت و همچنین آزمایشگاه پاتوبیولوژی لاوازیه، ایران بوتان، کافی نت رسالت شرق، میدان رسالت و فروشگاه افق کوروش قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو جانبازان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اسلام پناه رسالت مطهری تهران

در شهر تهران، محله فدک ، ایستگاه اتوبوس اسلام پناه رسالت مطهری تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید سلیمانی قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس اسلام پناه رسالت مطهری تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو جانبازان قرار دارد. همچنین تاکسی سرویس سحر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس اسلام پناه رسالت مطهری تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس اسلام پناه رسالت مطهری

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  mhmd_basafa
  یکشنبه 28 خرداد ماه 1402

  خیلی عالی است که اتوبوس‌ها سر وقت شروع به حرکت میکنند. اگر تا ساعت ۸ شب، حرکت اتوبوس‌ها ادامه داشته‌باشد، حتماً برای شهروندان، راحت‌تر خواهد بود.


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اسلام پناه رسالت مطهری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شرکت واحد
  هنگام، بین معصومی و سی و ششم
 • ایستگاه اتوبوس راهنمایی و رانندگی
  بزرگراه شهید سلیمانی، کرمان شمالی، بین ثامنی و هفت خانگی
 • ایستگاه اتوبوس مجیدیه
  بزرگراه امام علی، بعد از طاهرخانی
 • ایستگاه اتوبوس آزادگان
  بزرگراه امام علی، طاهرخانی، شهدای هفتم آذر، بین شهریاری و شهدای گل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اسلام پناه رسالت مطهری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اسلام پناه رسالت مطهری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اسلام پناه رسالت مطهری ندارد.
  neshan logo