info
عکس ایستگاه اتوبوس آپادانا
category

ایستگاه اتوبوس آپادانا محله شهرک آپادانا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آپادانا

ایستگاه اتوبوس آپادانا (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک آپادانا تهران و میدان برادران رحمانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و نه ایستگاه اتوبوس در محله شهرک آپادانا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پامچال و همچنین کارواش شهرک آپادانا، مدرسه شاهد رهروان امام (ره)، تعمیرگاه تخصصی رنو وان، میدان برادران رحمانی و پارکینگ شهید فکوری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آپادانا تهران

ایستگاه اتوبوس آپادانا تهران در شهر تهران، محله شهرک آپادانا و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید حجازی، رحمانی، میدان برادران رحمانی قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس آپادانا تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو تهران (صادقیه) قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی آپادانا قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس آپادانا تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آپادانا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید رحمانی
  بزرگراه لشگری، رحمانی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه آزادی
  لشگری، رحمانی
 • ایستگاه اتوبوس مترو صادقیه
  بزرگراه جناح، بین گوهری مهر و سازمان آب
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه عابدزاده
  بزرگراه جناح، بین جاویدان و عمادی
 • ایستگاه اتوبوس متروصادقیه
  بزرگراه جناح
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آپادانا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آپادانا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آپادانا ندارد.
  neshan logo