info
عکس ایستگاه اتوبوس شهیدان عاملی
category

ایستگاه اتوبوس شهیدان عاملی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهیدان عاملی

ایستگاه اتوبوس شهیدان عاملی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان مطهری واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه حمام رهنان و همچنین عینک شهرزاد، طب کار سپاهان، فروشگاه شقایق، ساندویچ سلامت و پوشاک دردونه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهیدان عاملی اصفهان

ایستگاه اتوبوس شهیدان عاملی اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله طاحونه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شریف غربی، مطهری می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهیدان عاملی اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی فجر قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهیدان عاملی اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهیدان عاملی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آرامستان
  امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس مانیان
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، غفاری، تقاطع بهشت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهیدان عاملی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهیدان عاملی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهیدان عاملی ندارد.
  neshan logo