info
عکس ایستگاه اتوبوس مجموعه پاسارگاد
category

ایستگاه اتوبوس مجموعه پاسارگاد محله شهرک اندیشه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجموعه پاسارگاد

ایستگاه اتوبوس مجموعه پاسارگاد (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک اندیشه یزد و بلوار آیت الله کازرونی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله شهرک اندیشه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع 198 واحدی پاسارگاد یزد، آژانس مسافرتی یزدانگرد، ایستگاه اتوبوس مجتمع پاسارگاد، پایگاه سلامت مرحوم دکتر علی پارسا و املاک فراز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجموعه پاسارگاد یزد

ایستگاه اتوبوس مجموعه پاسارگاد یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله شهرک اندیشه پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار دفاع مقدس، بلوار آیت الله کازرونی قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مجموعه پاسارگاد یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجموعه پاسارگاد یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجموعه پاسارگاد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان امام هادی
  بلوار شهید انتظاری، بلوار انبیا شمالی، بین میدان امام هادی و شهیدان آدمی
 • ایستگاه اتوبوس برج دوقلو باغوت
  بلوار شهید انتظاری، بلوار انبیا شمالی
 • ایستگاه اتوبوس برج دوقلو یاغوت
  بلوار شهید انتظاری، بلوار انبیا شمالی
 • ایستگاه اتوبوس بلوار الماس
  بلوار دفاع مقدس، بلوار آیت الله کازرونی، بین معرفت و وحی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجموعه پاسارگاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجموعه پاسارگاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجموعه پاسارگاد ندارد.
  neshan logo