info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راه مدبر
category

ایستگاه اتوبوس سه راه مدبر محله دروازه اصفهان، شیراز

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راه مدبر

ایستگاه اتوبوس سه راه مدبر (ایستگاه اتوبوس) در محله دروازه اصفهان شیراز و خیابان فردوسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله دروازه اصفهان شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دکتر میر حسینی، حمام ارگ و بازار نو و همچنین مهمانپذیر شکوفه، هتل عباسی، نان رگاگ سنتی لارستان، آژانس ارگ و فروشگاه لوازم کشاورزی سی سختی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه مدبر شیراز

ایستگاه اتوبوس سه راه مدبر شیراز را می‌توانید در شهر شیراز، محله دروازه اصفهان پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار هجرت، فردوسی، بین فردوسی 1 و بیست و دو بهمن قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سه راه مدبر شیراز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شیراز بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو زندیه قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ارگ قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه مدبر شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه مدبر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه حافظیه
  حافظ، بین 6 حافظ و بلوار قدس
 • ایستگاه اتوبوس باغ تخت
  بلوار قدس، حر، بین حر 11 و 13
 • ایستگاه اتوبوس طالقانی
  قاآنی شمالی، لطفعلی خان زند، بین لطفعلی خان 51 و 53
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه مدبر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه مدبر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه مدبر ندارد.
  neshan logo