info
عکس ایستگاه اتوبوس شیشه و گاز
category

ایستگاه اتوبوس شیشه و گاز محله شهرک امام خمینی، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شیشه و گاز

ایستگاه اتوبوس شیشه و گاز (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک امام خمینی تهران و خیابان چهل و پنج متری زرند واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک امام خمینی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آوا جنرال و همچنین فولاد احسان، آهن پرایس، فولاد حامیران، سدید فولادنما ایرانیان و صندوق قرض الحسنه نورا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شیشه و گاز تهران

ایستگاه اتوبوس شیشه و گاز تهران در شهر تهران، محله شهرک امام خمینی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در چهل و پنج متری زرند، بعد از عزیزی واقع شده است. ایستگاه اتوبوس شیشه و گاز تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین تاکسی برتر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شیشه و گاز تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شیشه و گاز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صابرین
  چهل و پنج متری زرند، گزل خو، بین تفرش و محمدیان
 • ایستگاه اتوبوس بانک
  چهل و پنج متری زرند، بین بابازاده و الغدیر
 • ایستگاه اتوبوس کارتن سازی
  شهیدان طارمی، نرسیده به عزیزی
 • ایستگاه اتوبوس ساها
  متوسلیان (فتح)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شیشه و گاز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شیشه و گاز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شیشه و گاز ندارد.
  neshan logo