عکس ایستگاه اتوبوس تیراژه
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس تیراژه (محله باغ فیض، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، بین خان بابایی و زمانی

موقعیت ایستگاه اتوبوس تیراژه در محله باغ فیض تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس تیراژه (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ فیض تهران و بزرگراه اشرفی اصفهانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و یک ایستگاه اتوبوس در محله باغ فیض تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سرزمین عجایب و مرکز خرید تیراژه و همچنین پارکینگ طبقاتی تیراژه، رستوران لمزی، بانک ملت، مرکز طلا و جواهر 24 و نانوایی سنگک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تیراژه

ایستگاه اتوبوس تیراژه را می‌توانید در شهر تهران، محله باغ فیض بزرگراه اشرفی اصفهانی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه اشرفی اصفهانی، بین خان بابایی و زمانی می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس تیراژه عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس سعید واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس تیراژه، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، بین خان بابایی و زمانی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تیراژه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بوستان باهنر
  بزرگراه حکیم، قهرودی، خجسته پور
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه اسکان
  بزرگراه حکیم، قهرودی، خجسته پور، بین مجتمع اسکان و طالبی
 • ایستگاه اتوبوس میدان عدل
  بزرگراه ستاری، مخبری، بین گلستان یکم و على گل تپه
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه صبح دوست
  بزرگراه حکیم، قهرودی، خجسته پور
 • ایستگاه اتوبوس سردار جنگل
  بزرگراه شهید همت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تیراژه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس تیراژه

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   kooshazamir
   جمعه 17 دی ماه 1400

   اگر پله‌برقی‌ها همیشه کنترل شوند تا به سلامت کار کنند، بسیار بهتر است. چرا که این ایستگاه با توجه به نزدیکی به شهرک هما، باغ‌فیض و تیراژه، مسافر قابل توجهی دارد.

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تیراژه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تیراژه ندارد.
  neshan logo