عکس ایستگاه اتوبوس ملاصدرا
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس ملاصدرا (محله ونک، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، نرسیده به صائب

موقعیت ایستگاه اتوبوس ملاصدرا در محله ونک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ملاصدرا (ایستگاه اتوبوس) در محله ونک تهران و بزرگراه شهید چمران واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شرکت تکتا، آرایشگاه زنانه لیا، پارک عرفی شیرازی، پتباکس و تهیه غذای پاپریکا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ملاصدرا

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس ملاصدرا است که در محله ونک بزرگراه شهید چمران قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید چمران، نرسیده به صائب واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ملاصدرا عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس، بیمارستان واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ملاصدرا مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، نرسیده به صائب


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ملاصدرا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  کارگر شمالی، دوم
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان میلاد
  بزرگراه شهید همت
 • ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی
  شیخ بهائی، بین صائب تبریزی و لادن
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان
  ملاصدرا، بین شیخ بهائی و گلدشت
 • ایستگاه اتوبوس گلستان جنوبی
  ایران زمین، مهستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ملاصدرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ملاصدرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ملاصدرا ندارد.
  neshan logo