عکس سوپر مارکت فرصت
مشاهده در نقشه نشان
category

سوپر مارکت فرصت (محله ایرانشهر، تهران)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، موسوی

موقعیت سوپر مارکت فرصت در محله ایرانشهر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

سوپر مارکت فرصت (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله ایرانشهر تهران و خیابان موسوی واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و یک سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله ایرانشهر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دیزنی لند علاالدین، بیمارستان امیر اعلم، موزه پمپ بنزین دروازه دولت و مرکز تجارت جهانی فردوسی و همچنین کافه حياط شماره ٦٥، مهمانپذیر بی بی، هتل تهران درسا، فروشگاه فال نیک و آچارباز قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو دروازه دولت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، موسوی


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت فرصت واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت نیکو
  قرنی، شاداب غربی، بین شهریور و مهر
 • دکه اجاقی
  جمهوری اسلامی، بین نقاش باشی و سپهسالار
 • سوپر مارکت اسلامی
  قرنی، صارمی
 • سوپر مارکت میلاد
  مفتح جنوبی، نوبنیاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت فرصت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  هایپرمارکت فروشگاه مواد غذایی بقالی مارکت سوپرمارکت سوپر

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت فرصت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت فرصت ندارد.
  neshan logo