info
عکس کفش پاتک
category

کفش پاتک محله فردوسی، تهران

فروشگاه کیف و کفش
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کفش پاتک

کفش پاتک (فروشگاه کیف و کفش) در محله فردوسی تهران و خیابان انقلاب اسلامی واقع شده است. این فروشگاه یکی از 116 فروشگاه کیف و کفش در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دیزنی لند علاالدین، بیمارستان دادگستری، موزه عروسک و فرهنگ و مرکز تجارت جهانی فردوسی و همچنین کافه حياط شماره ٦٥، داروخانه شبانه روزی رامین، پمپ بنزین میدان فردوسی، فروشگاه فال نیک و موسسه پرستاری طپش قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو فردوسی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه کفش پاتک تهران

فروشگاه کفش پاتک تهران در شهر تهران، محله فردوسی، واقع شده است. فروشگاه کفش پاتک تهران را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله فردوسی به شمار آورد. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند کیف و کفش سالار، کفش شیما و کفش بوفو قرار دارند.

چطور به فروشگاه کفش پاتک تهران برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه کفش پاتک تهران را انتخاب کنید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران تخلیه قرار دارد. اگر می‌خواهید با استفاده از مترو به این فروشگاه بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو سعدی که نزدیک به فروشگاه کفش پاتک تهران است، پیاده شوید. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه کفش پاتک تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه کفش پاتک تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های که در محدوده کفش پاتک واقع شده‌اند:

 • کیف و کفش سالار
  جمهوری اسلامی، سپهسالار
 • کفش شیما
  انقلاب اسلامی، بین خارک و حافظ
 • کفش بوفو
  انقلاب اسلامی، نورمحمدی، بین مشیرالمعظم و خوشک
 • چرم شقایق
  جمهوری اسلامی، سپهسالار
 • کیف و کفش چرم تایماز
  جمهوری اسلامی، علیپور کرمی، مهندس الممالک
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کفش پاتک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کفش پاتک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کفش پاتک ندارد.
  neshan logo