info
عکس موسسه تیراژه دانش ارتباط
category

موسسه تیراژه دانش ارتباط محله حر، تهران

درباره‌ی موسسه تیراژه دانش ارتباط

موسسه تیراژه دانش ارتباط (موسسه آموزشی) در محله حر تهران و خیابان پاستور واقع شده است. این موسسه یکی از سه موسسه آموزشی در محله حر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه تیمورتاش (موزه دانشگاه جنگ) و مرکز خرید gyalan و همچنین آموزشگاه رانندگی نامجو، باشگاه ورزشی شهید فلاحی، درمانگاه شبانه‌روزی کریمه اهل بیت، دبیرستان شهید کدخدایی دوره اول و سرای محله میدان حر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این موسسه به ایستگاه مترو ميدان حر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده موسسه تیراژه دانش ارتباط واقع شده‌اند:

 • آموزشگاه فنی و حرفه ای کاخ دانش
  آزادی، جنتی
 • آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد اَوسینا
  آزادی، جنتی
 • انجمن بامداد دانایی
  کارگر جنوبی، شهدای ژاندارمری، بین گرانفر و مرکزی
 • آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای کلینیک برد
  کارگر جنوبی، نظری، بین فرزانه و دوازدهم فروردین
 • مدرسه متقین
  کارگر جنوبی، جمهوری اسلامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط "میرزایی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موسسه تیراژه دانش ارتباط اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موسسه تیراژه دانش ارتباط در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موسسه تیراژه دانش ارتباط ندارد.
  neshan logo