عکس موسسه تیراژه دانش ارتباط
مشاهده در نقشه نشان
category

موسسه تیراژه دانش ارتباط (محله حر، تهران)

موسسه آموزشی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، پاستور، بین آژیده و فسخودی

موقعیت موسسه تیراژه دانش ارتباط در محله حر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

موسسه تیراژه دانش ارتباط (موسسه آموزشی) در محله حر تهران و خیابان پاستور واقع شده است. این موسسه یکی از سه موسسه آموزشی در محله حر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه تیمورتاش (موزه دانشگاه جنگ) و مرکز خرید gyalan و همچنین آموزشگاه رانندگی نامجو، باشگاه ورزشی شهید فلاحی، درمانگاه شبانه‌روزی کریمه اهل بیت، اداره کل مالیات بر ارزش افزوده شهر تهران و دبیرستان شهید کدخدایی دوره اول قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این موسسه به ایستگاه مترو ميدان حر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، پاستور، بین آژیده و فسخودی


سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده موسسه تیراژه دانش ارتباط واقع شده‌اند:

 • آموزشگاه فنی و حرفه ای کاخ دانش
  آزادی، جنتی
 • آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد اَوسینا
  آزادی، جنتی
 • انجمن بامداد دانایی
  کارگر جنوبی، شهدای ژاندارمری، بین گرانفر و مرکزی
 • مدرسه متقین
  جمهوری اسلامی، دانشگاه
 • آموزشگاه آسمانه
  کارگر جنوبی، لبافی نژاد، اسلامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط "میرزایی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موسسه تیراژه دانش ارتباط اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  موسسه آموزشگاه آموزشی آموزش

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موسسه تیراژه دانش ارتباط در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موسسه تیراژه دانش ارتباط ندارد.
  neshan logo