info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه طالقانی شم
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه طالقانی شم کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه طالقانی شم

ایستگاه اتوبوس چهارراه طالقانی شم (ایستگاه اتوبوس) در کرج و بلوار طالقانی شمالی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی کودک بادبادک و بازار و مرکز خرید آموت و همچنین آموزشگاه آرایشگری مو به مو، اداره کل پست استان البرز، آزمایشگاه حکیم، مرکز سونوگرافی و ام آر آی بهار و کتاب بهمن قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو طالقانی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه طالقانی شم کرج

ایستگاه اتوبوس چهارراه طالقانی شم کرج را می‌توانید در شهر کرج، پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار طالقانی شمالی، بین مظفری نیا و مرجان بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهارراه طالقانی شم کرج عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف کرج دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو طالقانی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس امداد گشت قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارراه طالقانی شم کرج مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه طالقانی شم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هفت تیر شمال
  بلوار طالقانی جنوبی، لاله 3
 • ایستگاه اتوبوس 17 شهریور
  شهید بهشتی، بین 17 شهریور و گنج جو
 • ایستگاه اتوبوس سیزده آبان
  بلوار بلال، بین 16 متری انقلاب و 13 آبان
 • ایستگاه اتوبوس هفت تیر شمال
  بلوار طالقانی جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهدا
  شهید بهشتی، بین گنج جو و مانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه طالقانی شم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه طالقانی شم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه طالقانی شم ندارد.
  neshan logo