عکس پوشاک
category

پوشاک (محله چهارچشمه، مشهد)

فروشگاه لباس
3.0
2 رای
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار سرافرازان، سرافرازان 49

موقعیت پوشاک در محله چهارچشمه مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در مشهد را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پوشاک (فروشگاه لباس) در محله چهارچشمه مشهد و خیابان سرافرازان 49 واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت فروشگاه لباس در محله چهارچشمه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع درمانی تخصصی شهید نجفی و همچنین فرماندهی پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان رضوی، پایگاه تجمیعی درمانگاه شهید نجفی، پایانه اتوبوس سرافرازان، مجتمع مسکونی زاگرس و نانوایی قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار سرافرازان، سرافرازان 49


سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده پوشاک واقع شده‌اند:

 • پوشاک حامی
  (5.0)
  بلوار سرافرازان، شهید خسروی، بین نماز 15 و میدان سرافرازان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط م محمدپور (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پوشاک مشهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه فروشی بوتیک لباس پوشاک

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پوشاک مشهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پوشاک مشهد ندارد.