info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک وصال تخلیه
category

ایستگاه اتوبوس شهرک وصال تخلیه محله یاخجی آباد - رضوان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک وصال تخلیه

ایستگاه اتوبوس شهرک وصال تخلیه (ایستگاه اتوبوس) در محله یاخجی آباد - رضوان تهران و خیابان وصال واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله یاخجی آباد - رضوان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار کفش غنی آبادیها و همچنین تالار پذیرایی قصر وصال، مرکز مخابرات سیزده آبان، پارک نور، دبیرستان دخترانه شایستگان و پایانه اتوبوس رانی شهرک وصال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک وصال تخلیه تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس شهرک وصال تخلیه تهران، شهر تهران، محله یاخجی آباد - رضوان است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه آزادگان، یاس، وصال می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شهرک وصال تخلیه تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی سرویس پویا هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهرک وصال تخلیه تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک وصال تخلیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حسنی
  بزرگراه شهید تندگویان، میعاد، بین داوودی و شصت و یکم
 • ایستگاه اتوبوس نان ماشینی
  بلوار شهید رجایی
 • ایستگاه اتوبوس عباسی
  بزرگراه شهید تندگویان، چهل و ششم، آموزگار، عباسی، بین تاجیک و یاخچی آباد
 • ایستگاه اتوبوس خانی آباد نو مترو علی آباد
  بزرگراه آزادگان، بهشت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک وصال تخلیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک وصال تخلیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک وصال تخلیه ندارد.
  neshan logo