info
عکس ایستگاه اتوبوس دوازده فروردین
category

ایستگاه اتوبوس دوازده فروردین (محله فلسطین - انقلاب، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دوازده فروردین

موقعیت ایستگاه اتوبوس دوازده فروردین در محله فلسطین - انقلاب تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس دوازده فروردین (ایستگاه اتوبوس) در محله فلسطین - انقلاب تهران و خیابان جمهوری اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله فلسطین - انقلاب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ مهستان و همچنین فروشگاه انتشارات جنگل جاودانه، ساندویچ موسیو، هایپرشیا، رستوران فرد جوان و مسجد امام سجاد (ع) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دوازده فروردین

آدرس ایستگاه اتوبوس دوازده فروردین، شهر تهران، محله فلسطین - انقلاب خیابان جمهوری اسلامی است. آدرس این ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی، بین فخر و دوازدهم فروردین است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس دوازده فروردین عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو دانشگاه امام علی (ع) در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس فخررازی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دوازده فروردین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس قدس
  انقلاب اسلامی، قدس، طالقانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دوازده فروردین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دوازده فروردین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دوازده فروردین ندارد.
  location استان تهران تهران استان تهران، تهران، جمهوری اسلامی، بین فخر و دوازدهم فروردین
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo