info
عکس ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (نواب)
category

ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (نواب) محله پایین خیابان، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (نواب)

ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (نواب) (ایستگاه اتوبوس) در محله پایین خیابان مشهد و خیابان شهید نواب صفوی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله پایین خیابان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام هادی و مجتمع تجاری آرمان و همچنین خانه تاریخی توکلی، هتل آپارتمان حیات شرق (سارا سابق)، مجتمع تجاری اقامتی ضامن، مجتمع آموزشی فرهنگی امامت و پارچه جذاب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (نواب) مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (نواب) مشهد است که در محله پایین خیابان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شهید نواب صفوی، بین بلوار سردار شوشتری و نواب صفوی 8 قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (نواب) مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس وحدت واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (نواب) مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (نواب)

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  محمدرضا
  پنجشنبه 20 مرداد ماه 1401

  اسلام علیک یا علی ابن موسی الرضا

  1

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حرم مطهر (نواب) واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار شهدای حج
  بلوار 17 شهریور، بلوار شهدای حج، بین شهدای حج 2 و 6
 • ایستگاه اتوبوس میدان امیرالمومنین
  بلوار امیرالمومنین، بین امیرالمومنین 5 و میدان امر معروف
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 03 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (نواب) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 03 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (نواب) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (نواب) ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، شهید نواب صفوی، بین بلوار سردار شوشتری و نواب صفوی 8
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo