info
عکس ایستگاه اتوبوس کوچه نعیم آباد
category

ایستگاه اتوبوس کوچه نعیم آباد محله مهدی آباد، یزد

ایستگاه اتوبوس
4.5
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوچه نعیم آباد

ایستگاه اتوبوس کوچه نعیم آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله مهدی آباد یزد و خیابان آیت الله کاشانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و هشت ایستگاه اتوبوس در محله مهدی آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه آیینه و روشنایی یزد و مجتمع تجاری قندیار و همچنین مرکز آموزشی رفاهی شهید دادرس یزد، رستوران مصطفی کلبادی نژاد، خانه معلم یزد، ستاد اسکان فرهنگیان یزد و پیتزا کندو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه نعیم آباد یزد

ایستگاه اتوبوس کوچه نعیم آباد یزد در شهر یزد، محله مهدی آباد و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به آیت الله کاشانی، بین کاشانی 17 و رویا بروید. ایستگاه اتوبوس کوچه نعیم آباد یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس یزد واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کوچه نعیم آباد یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوچه نعیم آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهدا
  آیت الله علاقه بند
 • ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت
  مسکن، بین جابربن حیان و ارغوانی
 • ایستگاه اتوبوس کارواش
  بلوار امام جعفر صادق، بین امام جعفر صادق 39 و 41
 • ایستگاه اتوبوس مسجد موسی ابن جعفر
  بلوار امام جعفر صادق، بین ویلا و خیراندیش
 • ایستگاه اتوبوس نانوایی
  بلوار دانشجو، بین نجف آباد و زیرگذر زکریا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 19 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوچه نعیم آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 19 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوچه نعیم آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوچه نعیم آباد ندارد.
  neshan logo