info
عکس ایستگاه اتوبوس نخل 9
category

ایستگاه اتوبوس نخل 9 محله زکریا، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نخل 9

ایستگاه اتوبوس نخل 9 (ایستگاه اتوبوس) در محله زکریا مشهد و خیابان دلاوران 20 - شهید عارفی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله زکریا مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نمایندگی سپاهان باطری باقری، لویزان مارکت، قهوه لاکو، نانوایی تنوری زیتون و ایستگاه اتوبوس نخل 9 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نخل 9 مشهد

در شهر مشهد، ، ایستگاه اتوبوس نخل 9 مشهد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه کمربند سبز، دلاوران 20 - شهید عارفی، بین عارفی 11 و 13 است. ایستگاه اتوبوس نخل 9 مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس نخل 9 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نخل 9 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سرافرازان 52/2
  بلوار سرافرازان، شهید خسروی، بین شهید خسروی1 و 3
 • ایستگاه اتوبوس پایداری
  بلوار نماز، بلوار دلاوران
 • ایستگاه اتوبوس دلاوران 27
  بلوار نماز، بلوار دلاوران، بین دلاوران 25 و 27
 • ایستگاه اتوبوس پایداری 7
  بلوار سرافرازان، بلوار پایداری، بین پایداری 7 و 9/1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نخل 9 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نخل 9 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نخل 9 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه کمربند سبز، دلاوران 20 - شهید عارفی، بین عارفی 11 و 13
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo