info
عکس ایستگاه اتوبوس بیست و دو بهمن
category

ایستگاه اتوبوس بیست و دو بهمن اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیست و دو بهمن

ایستگاه اتوبوس بیست و دو بهمن (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان حمزه اصفهانی جنوبی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تحفه سرای یزد و همچنین گز مظفری - شعبه حمزه اصفهانی، مطب دکتر ماه منیر جعفری، گالری مبل بهار، آموزشگاه موسیقی تاج اصفهانی و بانک سپه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیست و دو بهمن اصفهان

ایستگاه اتوبوس بیست و دو بهمن اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله فرهنگیان قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به حمزه اصفهانی جنوبی بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بیست و دو بهمن اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین تاکسی سرویس بزرگمهر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بیست و دو بهمن اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیست و دو بهمن واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان بزرگمهر
  میدان بزرگمهر
 • ایستگاه اتوبوس رکن الدوله
  صیاد شیرازی، بین سعدی و قائم
 • ایستگاه اتوبوس هشت بهشت
  تونل شهید آقاخانی، بعد از بزرگمهر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیست و دو بهمن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیست و دو بهمن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیست و دو بهمن ندارد.
  neshan logo