info
عکس بانک اقتصاد نوین
category

بانک اقتصاد نوین محله بهار، تهران

درباره‌ی بانک اقتصاد نوین

بانک اقتصاد نوین (بانک) در محله بهار تهران و خیابان طالقانی واقع شده است. این مکان یکی از بیست و دو بانک در محله بهار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سوفیا پارک، بیمارستان امام سجاد (ع) فراجا، موزه خوشنویسی و مرکز تاسیسات طالقانی و همچنین رستوران هتل آپادانا، دارالترجمه رسمی ماندگار، شرکت دماتجهیز، رامینا و بیمارستان آراد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو طالقانی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک اقتصاد نوین تهران

بانک اقتصاد نوین تهران در شهر تهران، محله بهار قرار دارد. شماره تلفن بانک اقتصاد نوین تهران 02177641697 است که شما می‌توانید برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان با آن تماس بگیرید. از بانک‌های خوب محله بهار می‌توان به بانک اقتصاد نوین تهران اشاره کرد. بانک تجارت شعبه ایرانشهر جنوبی، بانک ملی شعبه بهار شمالی و بانک تجارت شعبه سعدی از جمله بانک‌های دیگری هستند که در محدوده این بانک قرار دارند. خودپرداز این بانک نیز همیشه فعال است.

چطور به بانک اقتصاد نوین تهران برویم؟

وسایل حمل‌ونقل عمومی به شما کمک می‌کنند که راحت‌تر به این بانک بروید. یکی از امتیازات این بانک نزدیکی آن به ایستگاه مترو هفت تیر است. ایستگاه اتوبوس ایرانشهر، ایستگاه اتوبوسی است که در نزدیکی بانک اقتصاد نوین تهران قرار دارد.

شما می‌توانید با کمک اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این بانک را انتخاب کنید. علاوه بر این، اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. این اطلاعات دیگر شامل آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک است. اگر برای انجام کاری به بانک اقتصاد نوین تهران مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

شما در ادامه می‌توانید اطلاعات دقیق و ساعت کاری بانک اقتصاد نوین تهران را ببینید. همچنین در ادامه سایر بانک‌ها و خودپردازهای محدوده این بانک را مشاهده می‌کنید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک اقتصاد نوین واقع شده‌اند:

 • بانک تجارت شعبه ایرانشهر جنوبی
  قرنی، طالقانی، بین موسوی و ایرانشهر
 • بانک ملی شعبه بهار شمالی
  سهروردی جنوبی، بهار شیراز، بهار شمالی، بین ابن سینا و دانش
 • بانک تجارت شعبه سعدی
  سعدی شمالی، بین نادری و قائدی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خراشادی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک اقتصاد نوین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک اقتصاد نوین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک اقتصاد نوین ندارد.
  location استان تهران، تهران، شریعتی، طالقانی، بین آفتاب و بهار
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری بانک اقتصاد نوین

  شنبه 08:00 تا 16:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 16:00
  دوشنبه 08:00 تا 16:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 16:00
  چهارشنبه 08:00 تا 16:00
  پنج‌شنبه 08:00 تا 13:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo